Вітаємо на офіційній сторінці NAWA – Польського національного агентства з питань академічного обміну українською!

 

Організаційні питання

Загальна інформація про подорож, перетин кордону та побут у Польщі у зв’язку зі збройним конфліктом на території України.

 

Реєстрація після прибуття до Польщі

Якщо під час перетину кордону, ви не зареєструвалися як людина, що прибула до Польщі як вимушений переселенець у зв’язку з воєнними діями на території України, заохочуємо відвідати один з «рецепційних пунктів», де є можливість реєстрації та отримання всієї необхідної інформації стосовно підтримки громадян України з боку уряду Польщі.

Список пунктів

 

Освіта у Польщі

Задумуєтеся над продовженням навчання у Польщі? Бажаєте дізнатися про перспективи подальшого перебування і навчання у Польщі?

 

Продовження навчання у Польщі

Якщо Ви були змушені перервати навчання в Україні та покинути країну у зв’язку з війною, це не означає, що шанс на освіту втрачено! Ось, що можна зробити щоб відновитися на навчання у Польщі:

 

Соціальні мережі

Дізнайтеся більше і будьте в курсі всіх актуальних пропозицій для студентів і докторантів з України – приєднуйтеся до офіційних каналів NAWA Україна в соціальних мережах:

 

Підтримайте українських дітей

Якщо Ви володієте польською та українською мовами, пропонуємо підтримати українських дітей, які прибувають з батьками до Польщі, та взяти участь у волонтерському проєкті #EduWolontariat #SzkołaDlaWas

Дізнатися більше

 

Інші ресурси

Більше інформації стосовно підтримки організованої польським урядом для підтримки біженців з України: